Producent HARTMANN
HARTMANN


Grupa HARTMANN (Paul Hartmann AG) opracowuje, produkuje i dystrybuuje swoje produkty na całym świecie. Można je podzielić na cztery główne grupy:

- leczenie ran,

- osobista opieka zdrowotna,

- inkontynencja (higiena przy nietrzymaniu moczu),

- ograniczanie ryzyka.

Grupa leczenie ran to rozwiązania dostarczające  pracownikom służby zdrowia i pacjentom niezawodne, efektywne i przyspieszające gojenie produkty, które łączą w sobie kliniczną wydajność i komfort. Od produktów prostych do produktów wysokiej technologii. Asortyment marki HARTMANN zapewnia elastyczność i efektywność kosztową.

Grupa osobista opieka zdrowotna to profesjonalne diagnostyczne urządzenia i sprzęt pierwszej pomocy dostosowany do domowego użytku, zapewniający osobom wygodny sposób monitorowania, rozumienia i zarządzania swoim zdrowiem. Produkty są polecane przez profesjonalistów do użytku domowego.

Grupa inkontynencja to dyskretnie zapakowane produkty na nietrzymanie moczu zaspokajające potrzeby w każdym stopniu nasilenia objawów pozwalając mobilnym, aktywnym osobom cierpiącym na to schorzenie zwiększyć swoją pewność siebie, a obłożnie chorym zachować godność. Nasze bezpieczne i przyjazne dla skóry produkty są łatwe w użyciu i wygodne do noszenia.

Grupa risk prevention to produkty opracowane wspólnie z pracownikami służby zdrowia umożliwiające poprawę wydajności i zminimalizowanie ryzyka infekcji w salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych i na oddziałach szpitalnych. Innowacyjne jednorazowe produkty chirurgiczne i przed chirurgiczne oszczędzają czas, poprawiają standardy higieny i minimalizują dyskomfort u pacjenta.

Sklep e-opatrunki.pl oferuję produkty ze wszystkich wyżej wymienionych grup.